Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 22.10.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Dzisiaj część naszych czytelników mogła zarobić kilkanaście punktów. Musieli jednak długo wytrzymywać sytuację, w której rynki zachodnie rosły, a my oczekiwaliśmy praktycznie całą sesję na spadki.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a. Wypróbuj za darmo!

Chodziło o realizację malej flagi prospadkowej, o której pisaliśmy wczoraj. Bronić się (stop loss) najlepiej było na medianie tej flagi, bo po wybiciu  flagi na południe doszło potem do próby zmiany sytuacji na pro-Byczą.

Jednak aby ta próba się powiodła, popyt musiałby wybić od dołu właśnie medianę flagi. Na szczęscie dla Niedźwiedzi to się nie udało.

Cały czas można powiedzieć, że raalizuje się też szersza koncepcja – korekty nieregularnej na H4/H1.

Wydaje sie przy tym, iż można powtórzyć wczorajszą tezę, iż „ze względu na wybory można się spodziewać przebywania kursu między 2082-86 i 2164-67 co najmniej do końca tygodnia”. Tak więc w tych ostatnich dniach przed weekendem można by spodziewać się próby wzrostów w stronę 2129-33.

Gdyby jednak spadki były kontynuowane, to kluczowe wsparcie 2082-86 może być zagrożone ze względu na zasięg formacji podwójnego szczytu, którą można w sumie zidentyfikować na H4/H1. Zasięg minimalny tejże formacji to ok. 2062, czyli zdecydowanie poniżej wspomnianego przed chwilą wsparcia.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY). Bezpłatna próba dostępna.

 

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.