Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 21.10.2015

Dzisiejsza sesja przyniosła naszym czytelnikom w Mentoring & Trading Room-ie możliwość zanotowania zysku rzędu niespełna 10 pkt, choć nie było to wcale łatwe ze względu na konsolidacyjny charakter rynku.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a. Wypróbuj za darmo!

Tak pisałem o konkretach dotyczących sposobu osiągniecia dzisiaj zysku do czytelników uczestniczących w opcji Mail & Play:

„generalnie, pomijając wcześniejsze niuanse,można powiedzieć, że wsparcie 2116-22 zostalo zanegowane na wczorajszym zamknięciu i dzisiejszym otwarciu, więc otworzyla się droga do 2103-07, a S(top) L(oss) powinien byc powyżej 2116-22”
 
Po osiągnieciu celu i skasowaniu zysku obserwowaliśmy budowanie przez rynek małej konsolidacji. Obecnie efekt tego biudowania można opisać zarówno jako potencjalną flagę prospadkową z zasięgiem na wsparciu 2097-98, jak i podwójne dno, którego realizacja mogłaby doprowadzić kurs w wyższe rejony cenowe, w okolice oporu 2129-33.
 
 
Patrząc na to, co się stało dziś, warto jednocześnie uzmysłowić sobie, że wpisuje się to w sugerowany przez nas w ostatnich wpisach koncept korekty nieregularnej na fali 4.
 
 

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY). Bezpłatna próba dostępna.

Dodam jeszcze na koniec, że ze względu na wybory można się spodziewać przebywania kursu między 2082-86 i 2164-67 co najmniej do końca tygodnia.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.