Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 23.10.2015

Dzisiejsza sesja dopiero tak naprawdę w trakcie wystąpienia Mario Draghiego umożliwiła zarobienie niespełna 10 pkt naszym czytelnikom w Mentoring & Trading Room-ie.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a. Wypróbuj za darmo!

Decyzja co do zajęcia pozycji nie musiała być wcale łatwa, bo po pierwsze wcześniej rynek nie kwapił się do wzrostów, a z tyłu głowy każdego inwestora – z każdą godziną – coraz ważniejszy stawał się fakt, że jutro piątek, a w weekend wybory. Wybory to niepewność, czyli raczej sprzedaż niż kupno. Z drugiej srtrony ECB ze swoimi środakami pobudzania wzrostu gospodarczego, a w konsekwencji potężne zwyżki m.in. na DAX.

Zagranie na wzrosty podjęliśmy po przebiciu od dołu 2103-07 i zamknięciu świecy 15-minutowej odpowiednio powyżej wymienionego właśnie oporu. Potem można było grać z celem na  kolejnym oporze 2116-22, tym bardziej, że w międzyczasie wytworzyła się mała formacja podwójnego dna z zasięgiem w tej samej okolicy cenowej.

Zgodnie z naszymi założeniami z ostatnich dni wsparciem , które wytrzymało napór podaży zarówno dziś, jak i wczoraj, okazała się strefa2097-98.

Jutro – biorąc pod uwagę koncepcję korekty nieregularnej na H4/H1, o której też już była mowa – powinniśmy być może zmierzać ciut wyżej w stronę 2129-33.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY). Bezpłatna próba dostępna.

 

Z drugiej strony, obawy o wynik wyborów mogą doprowadzić jednak do przejęcia inicjatywy przez Niedźwiedzie. To by w praktyce mogło oznaczać próbę realizacji podwójnego szczytu na H4/H1  z zasięgiem ok. 2062 lub przynajmniej atak na 2082-86.

Ta wyżej wymieniona bariera powinna być ostatnim bastionem Byków.W tym rejonie występowało linia szyi formacji podwójnego dna,  która była punktem startowym całych ostatnich wzrostów.

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.