Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 20.10.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a.

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie – mimo dominującej ostatnio przedwyborczej konsolidacji – mogli zarobić kilkanaście punktów.

Po przełamaniu wsparcia 2129-33 wyznaczyliśmy cel zagrania na spadki w okolicach cenowych poziomu 2113.

Tak, jak zakładaliśmy bowiem wczoraj, rynek zaczął kontynuować korektę. Pozostaliśmy przy wstępnym założeniu, że jest to korekta na tzw. czwartej fali Elliotta na interwale H4/H1.

Tak pisaliśmy o tym wczoraj:

„Jeśli jednak przyjmiemy, że mamy do czynienia z kształtowaniem się fali czwartej korekcyjnej przed dalszymi wzrostami, to warto wg mnie skupić się obecnie na dwóch potencjalnych scenariuszach.

1. rynek tworzy tzw. korektę nieregularną,  w ramach której wybiliśmy w piątek szczyt na 2152 i doszłismy do 2158, a teraz zmierzamy do dołka na 2107 i  możemy go przebić w stronę 2103 lub 2097-98;

2. kurs tworzy tzw. korektę pędzącą i będzie chciał zbudować opartą na tejże korekcie formację 121 ( zasięg 2180), co w praktyce musiałoby skonczyć się obroną przez Byki wsparcia 2116-22 z lekkim jego naruszeniem w stronę strefy cenowej 2112-15.”

Można powiedzieć, że przynajmniej na razie został zrealizowany ten drugi scenariusz. Ten scenariusz był też podstawą naszej dzisiejszej koncepcji zagrania.

Teraz może też dojść do kontynuacji spadków w ramach scenariusza nr 1.

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Generalnie, dopóki rynek nie przebije się dołem poniżej 2082-86 albo górą powyżej 2164-67 możemy pozostawać w konsolidacji i nadal oczekiwać na wynik wyborów.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.