Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 30.10.2015

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a.

Nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli dziś zarobić ok. 30 pkt. Po dwóch dniach prawie że bezruchu na rynku należało im się to szczególnie!

Przez te ostatnie dni powtarzałem z  uporem maniaka, że przełamanie 2082-86 może uruchomić spory ruch w stronę 2047-53. Gdy w końcu do tego doszło, stosunkowo szybko znaleźliśmy się dokładnie we wskazanym przeze mnie miejscu (dzisiejsze minimum na FPL20 to 2052).

Rynek zrealizował przy tym zasięg podwójnego szczytu, o którym też wielokrotnie była mowa.

Warto obecnie zwrócić uwagę, że rynek może odbić się od wsparcia 2047-53, gdyż wsparcie intradayowe jest tu wzmocnione luką hossy z 5.października.

Ponadto, w  wyniku takiego odbicia mógłby zacząć się tworzyć duży trójkąt na wykresie dziennym. Nb jego górny bok przebiega obecnie w okolicach poziomu 2134.

 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.  

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.