Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 29.10.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a.

Już drugi raz z rzędu rynek nie wnosi nam nic specjalnie nowego  w stosunku do poprzedniej sesji. Oczekiwanie na najbliższe wydarzenia polityczne, mające wpływ na gospodarkę – bo tak to chyba należy interpretować – przekłada się na konsolidację o lekko spadkowym nachyleniu.

Nowym elementem może być próba opisania sytuacji na rynku jako przygotowywanie bazy do wybicia z podwójnego szczytu w postaci formacji diamentu.

Nadal najważniejszą przeszkodą przed ewentualną realizacją zasięgu podwójnego szczytu (2062) i zejściem w stronę wsparcia 2047-53 jest bariera popytowa 2082-86. Bariera ta broni przed nałożeniem się fali czwartej Elliottowskiej na pierwszą wzrostową na H4, ma więc istotne znaczenie dla obrony przed spadkami.

Zniżki , które powstałyby w efekcie przełamania bariery 2082-86, mogłyby być głębsze i skierować się do strefy 2004-17, gdzie umiejscowione są średnioterminowe dołki.Zmiana sytuacji na prowzrostową mogłaby z kolei zostać uruchomiona dopiero  w momencie wybicia oporu 2129-33, a na to się na razie nie zanosi.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.  

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.