Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 12.08.2015

Na dzisiejszej sesji nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli napierw zarobić kilkanaście punktów. Dotyczyło to graczy podejmujących nieco większe ryzyko bo zagrać trzeba było na wzrosty, od wsparcia 2210-14 do oporu 2229-33.

Później wszyscy gracze mogli dołożyć jeszcze przynajmniej ok. 10 punktów, grając z kolei na spadki. W tym wypadku problemem mógł być brak przekonującego potwierdzenia świecowego pod oporem 2229-33.

Obecnie rynek może kontynuować realizację  prospadkowej formacji harmonicznej ABCD z  zasięgiem minimalnym w okolicy punktu C, położonego na wsparciu 2190-95.

Z punktu widzenia formacji wywodzących się z klasycznej AT mamy do czynienia  tu z flagą  prospadkową (ozn. brązowa linia pogrubiona) z zasięgiem na poziomie 2173. Stamtąd zaś blisko do wsparcia 2164-67.

Trzeba też pamietać, że w razie kontynuacji zniżek moglibyśmy znaleźć się w rejonie cenowym 2124-25, bo tam właśnie znajduje się zasięg większej flagi pro-Niedźwiedziej na H1 (o której pisaliśmy wielokrotnie)  oraz formacji 121 na wykresie dziennym (patrz Plan transakcyjny z niedzieli).

Strategie wzrostowe wydają się byc obecnie uzależnione od tego, czy kurs jest w stanie przełamać opór 2229-33.

 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.