Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 11.08.2015

Wczoraj pisaliśmy o tym, że: „Zgodnie z [ … ] planem teraz jest szansa na realizację flagi prospadkowej na interwale H1, której obecny zasięg dotyka poziomu – bagatela! – 2124 pkt.”

Na wykresie widać tworzenie się małej flagi prospadkowej ( ozn.linia brązowa cieńka) po wybiciu z dużej flagi prospadkowej na H1 (ozn. linia brązowa pogrubiona)., której zasięg został właśnie podany. Gdy przyjrzymy się bliżej tej mniejszej fladze (patrz wykres poniżej), to zauważymy, że tutaj z kolei widoczna jest też koncepcja pro-Bycza, a mianowicie formacji odwróconej głowy z ramionami  (ozn. RGR) z zasięgiem położonym na  oporze 2247-53.

Gdyby Bykom udało się ten zasięg zrealizować – co na razie wydaje się mało prawdopodobne ze wzgledu na ciążącą nad rynkiem słabość banków  – to kurs mógłby się wedrzeć z powrotem do wybitej flagi prospadkowej na H1. To zaś bardzo wzmocniłoby Byki.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.