Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 23.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dziś – mimo dość trudnego, konsolidacyjnego charakteru sesji – nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić kilkanaście punktów. Zidentyfikowaliśmy bowiem małą formację prowzrostową ABCD, co ułatwiło decyzje inwestycyjne.

Obecnie – jeśli chodzi o ostatnią sesję przed Świętami – możemy się spodziewać albo pozostania kursu  w ramach bieżącej konsolidacji (czyli między barierami 1851-54 a 1885-90), albo opuszczenia przez kurs tej strefy.

W tym drugim przypadku, trzeba przyznać, bardziej prawdopodobną wersja wydarzeń jest wersja wzrostowa. Zasięg zwyżek sięga przynajmniej oporu 1900-06, obojętnie, czy przyjmie się, że wehikułem ruchu miałaby być flaga prowzrostowa na M15 (ozn.linie w kolorze  niebieskim), czy formacja 121 (ozn. prostokąty pomarańczowe).

Gdyby jednak kurs opuścił konsolidację dołem, to z faktu, iż doszłoby tym samym do zanegowania formacji 121, wywieść można, iż minmalny zaisęg spadku to wsparcie 1831-34.

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.