Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 17.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & trading Room-ie mogli zarobić od kilkunastu do trzydziestu punktów. Choć podobnie, jak wczoraj, byli to głównie gracze podejmujacy większe ryzyko, gdyż granie na wzrosty korekcyjne na rynku Niedźwiedzia to raczej domena tego typu traderów.

Trzeba też przyznać, że na początku sesji ci sami inwestorzy krótkoterminowi mogli jednak zanotować stratę związana z pewną dwuznacznością zachowań rynku w tym czasie.

Obecnie możemy się spodziewać zwyżek do rejonu 1823-24 w związku z ewentualną próbą powiększenai korekty do rozmairów tej z 4. i 7. grudnia (patrz: duże pomarańczowe prostokąty na wykresie).

Alternatywą jest realizacja flagi prospadkowej z zasięgiem (w tej chwili) na poziomie 1730 (ozn. brązowe pogrubione linie).

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.