Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 11.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić kilkanaście punktów, o ile zdecydowali się ścinać zysk wcześniej niz wynosił cel optymalny. Jeśli tak nie zrobili, to konsolidujący się rynek mógł nie wygenerować im zysków.

Wczoraj pisaliśmy o możliwości przekształcenia się chorągiewki prospadkowej we flagę na M15. Tak się stało.

To w praktyce oznaczało podejście w górę do strefy 1808-14, składającej się z oporu  w rejonie wcześniejszych dołków oraz zniesienia Fibonacciego 38,2% ostatnich spadków (poziom 1814 na FPL20). Przy okazji wytworzyła się tam prospadkowa formacja ABCD.

Późniejsza konsolidacja pod punktem D formacji (położonym w okolicy poziomu 1810) sugeruje możłiwość wybicia górą. Z punktu widzenia klasycznej analizy technicznej można by mówić o próbie tworzenia się trójkąta prostokątnego, który gdyby się wybił na północ, miałby zasięg ok. 1850.

Biorąc pod uwagę mocno Nieźxwiedzi ostatnio charakrter rynku, nie można jednak wykluczyć, że kurs nadal się bedzie konsolidował między oporem 1809-11 a wsparciem 1771-74

Całą sytuacje – gdyby dosżło do spadków bez wcześniejszego wybicia w górę bariery 1809-11 – można by też zinterpretować jako realizację flagi prospadkowej na M15 (tej, w którą pzrekształciła się chorągiewka) z zasięgiem 1741.

.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.