Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 08.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dzisiejsza sesja to jedna wielka konsolidacja między oporem 1885-90  a wsparciem 1873-75, zakończona  wybiciem dołem w stronę wsparcia 1860-64. Na tym ostatnim  ruchu nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobic, o ile zdecydowali się otwierać pozycje w końcowej fazie sesji.

Zatrzymanie, które nastąpiło pod oporem 1885-90 bierze się także stąd, że w tym rejonie występuje opór wynikający z równości ostatnich największych korekt (okolo 80-punktowych).

Wydaje się, biorąc pod uwagę świece dołkowe na wyższych interwałach (H4, D1), że rynek ma szanse wybić się dalej w górę i spróbować zmierzać w stronę starej konsolidacji sprzed tygodnia, rozciągającej się między 1926-29 a 1963-65. Być może nawet próbować się ponownie doń wedrzeć.

Z drugiej strony można powiedzieć, że w ostatnim czasie nie zmieniły się żadne z istotnych czynników fundamentalnych, okołorynkowych, wpływających na słabą kondycje notowań. tak więc, myśląc o graniu na korekcyjne zwyżki, musimy być cały czas przygotowani na nagły powrót do spadków. 

.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.