Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 04.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić ok. 20 pkt, grając na wybicie z flagi prospadkowej na M15 (ozn. kolor brązowy na wykresie poniżej). Sygnałem skutecznym wejścia mogło być nie tylko wybicie flagi, ale także przełamanie strefy wsparcia 1885-90.

Flaga miała zasięg na poziomie 1858-59 i rynek „karnie” utworzył minimum na 1858.

Wcześniej kurs próbował wybić się z flagi górą , czyli w przeciwnym do oczekiwanego kierunku. Ruch cenowy na północ zatrzymała jednak strefa oporu 1900-06.

Obecnie rynek ma szanse urosnąć co najmniej do 1900-06, o ile uda mu się wyłamac opór 1885-90. Oznaczać to będzie jednoczesnie negację równości korekt i formacji prospadkowej 121 .

Oczywiście, Niedźwiedzie liczą na realizację tej formacji 121 z zasięgiem ok. 1840 (ozn. pomarańczowe prostokąty). Z kolei Byki marzą o większym odreagowaniu. Maksymalny ruch na północ może być szacowany na  około 80 pkt.

.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.