Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 01.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dzisiejsze zachowanie kursu było dwuznaczne, stąd też sugestia w Mentoring & Trading Room-ie, żeby zrezygnować z pierwotnej decyzji o grze na spadki. Decyzja ta zapadła na początku sesji po tym, jak wydawało się, że wybiliśmy się wreszcie dołem z konsolidacji między wsparciem 1926-29 a oporem 1963-65.

Tymczasem podczas kilku następnych godzin handlu nie dosżło do pogłębienia zniżek. W efekcie kurs z powrotem wrócił do konsolidacji i odbił się ponownie w dół dopiero od lokalnej bariery 1944-45.

Obecnie powstaje pytanie, czy rynek ostatecznie wybije się na południe z trendu bocznego i Niedźwiedzie będą kontynuowały marsz na południe w stronę: 1900-06, ok. 1890 i 1860-64, czy też rynek utrzyma się w obszarze opisanej na wstępie konsolidacji i  w rezultacie spróbuje się wybić z niej górą, zmierzając poźniej  w stronę 1999-2004. 

Koncepcji prospadkowej może sprzyjać utworzenie się małej pro-Niedźwiedziej flagi  z zasięgiem 1913, która została wybita pod koniec dzisiejszej sesji.

Wersji prowzrostowej sprzyja zaś dość głęboka penetracja obszaru konsolidacji dziś, po tym, jak już się wydawało , że doszło do wybicia jej dołem.

).

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.