Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 26.11.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Sesja bez specjalnej historii – najpierw rynek nie poradził sobie z przekroczeniem oporu 1963-65 (czego można było się spodziewać), a w konsekwencji doszło do utworzenia się formacji podwójnego szczytu, której zasięgu (1922) nie udało sie w końcu zrealizować.

Warto przy tym zwrócić uwagę, iż baza do ewentualnego skutecznego wybicia w dół podwójnego szczytu przybrała dziś formę diamentu (ozn. kolor fioletowy). 

Jeśli ostatecznie nastąpi realizacja zasięgu wspomnianej wyżej formacji, to może dojść do trwałego spadku kursu poniżej 1926-29, co by pewnie oznaczało wędrówkę Niedźwiedzi w kierunku 1900 i niżej (nawet do ok. 1860). 

Co do jutrzejszej sesji nie można chyba jednak mieć nadmiernych oczekiwań, bo w USA mamy Święto Dziekczynienia. Możemy więc spodziewać się konsolidacji. 

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.