Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 24.11.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić od kilkunastu do 20 pkt grając w miarę bezstresowo. Ażeby jednak podwoić ten zysk należało na początku sesji wejść na rynek w trakcie tworzenia się prospadkowych świecy trendowych, co zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

Dużą dynamikę zniżek można wiązać z różnymi kwestiami okołorynkowymi, jak choćby politycznym tematem zwiększonych potrzeb dywidendowych rządu oraz ze sprawą  upadłości SK Banku.

Gdyby nie ta wzmożona dynamika spadków, można było spodziewać się ich zatrzymania w okolicy wsparcia 1989-90, bo tamtejsze wsparcie było wzmocnione połową świecy dziennej z ub. wtorku i minimum świecy dziennej z ub. środy.

Obecnie rynek może próbować tworzyć podwójne dno na wykresie dziennym, ale wydaje się, że będzie to próba chwilowa i w najlepszym razie ponownie podejdziemy pod poziom 2000 pkt (ważny technicznie i psychologicznie) i ewentualnie rejon dzisiejszych maksimów.

Przełamanie wsparcia 1963-65 może z kolei otworzyć drogę do 1950 i 1900-10.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.