Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 19.11.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Dziś w Mentoring & Trading Room-ie ci z naszych czytelników, którzy podejmują nieco większe ryzyko, mogli zarobić od ok. 10 do ponad 20 pkt.  Gracze ostrożniejsi byli dziś pewnie bardziej zniechęceni do działań inwestycyjnych ze względu na niebezpieczeństwo wzmożonego wpływu polityki na notowania (expose premier rządu w Sejmie).

Inwestujący bardziej agresywnie mogli jednak też trochę się zniechęcić w połowie sesji, bo gdy wydawało się, że można zagrać na wzrosty – zanim ostatecznie do tego doszło – rynek spadł na chwilę w okolice lokalnego wsparcia 1989-90. Wzmocnione ono było wsparciem wynikającym z połowy wysokości korpusu wczorajszej dziennej świecy.

Potem, kiedy kurs ponownie przedarł się przez opór 1999-2004, kolejne cele wyznaczone przez nas w Mentoring & Trading Room-ie zostały zrealizowane: 2009-10, 2016-17, 2027-31.

Co dalej?

Patrząc na dołkowe świece dzienne, można powiedzieć, że jeszcze bardziej sprzyjają one obecnie Bykom niż wczoraj. Formacja świecowa gwiazdy porannej zostala bowiem dzisiaj dodatkowo potwierdzona.

Warto też zauważyć, że wczoraj rynek zanegował równość korekt (ozn. pomarańczowe prostokąty na wykresie poniżej) i wyłamał się  z przyśpieszonego kanału spadkowego na H4 (ozn. kolor czarny), a dziś dotarł do górnego ograniczenia starego kanału (ozn. kolor czerwony).

Następnym celem dla Byków mogłaby być strefa 2038-42, a potem ewentualnie opór 2047-53,  w rejonie  którego leży dolny bok wybitego trójkąta symetrycznego na wykresie dziennym.

Niedżwiedzie mogłyby zaś wrócić do gry w razie przełamania wsparć: 1999-2004 i 1989-90. Wtedy można by oczekiwać ponownego zmierzania kursu ku ostatnim dołkom.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.