Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 17.11.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Wczoraj pisaliśmy, że kolejnym celem dla Niedźwiedzi jest rejon cenowy 1950-60. I faktycznie, dzisiejsze  minimum wypadło na 1958. Jednakże nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie wcale nie mieli dziś łatwej sytuacji do zarobkowania.

Tak naprawdę dzisiejszego dnia najłatwej  było zanotować zysk z pozycji krótkich, kiedy rynek zamknął poranną lukę na poziomie 1977 i udał się ponownie na południe,  w stronę poziomu 1965, gdzie wypadał zasięg minimalny małej formacji prospadkowej ABCD.

Potem, na koniec dnia doszło do ustanowienia maksimów na poziomie 1986.

Obecnie Niedźwiedzie mogłbyby próbować zrealizować flagę na M15 z  zasięgiem 1952.

Byki będą z kolei próbować powiększyć korektę. Wcześniejsze zasięgi korkekcyjne (patrz pomarańczowe prostokąty na wykresie H1 poniżej) sugerują mozliwość podchodzenia kursu do poziomu 1995, być może do dolnego ograniczenia oporu 1999-2004.

Oczywiście, jesli Niedźwiedzie nie ulegną i najpierw ustanowią nowy dołek w rejonie 1950, to powyższe rachuby Byków wezmą w łeb.

Przypominam jednocześnie, że ewentualne  bardziej dalekosiężne cele dla spadków mogą sięgać okolic cenowych wokół poziomu 1800. PIsaliśmy o tym szerzej – m.in.  w kontekście zasięgów wybicia z trójkąta symetrycznego na wykresie dziennym – wczoraj.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.