Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 06.11.2015

DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a.

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie – szczególnie ci podejmujący nieco większe ryzyko – mogli zarobić nawet kilkanaście punktów. Piszę „nawet”, gdyż sesja była generalnie konsolidacyjna i dopiero na koniec powstał większy ruch kierunkowy.

Można było przyjąć, że doszło wtedy do wybiciaz trójkąta/ ewentualnie chorągiewki. Zasięg wybicia z chorągiewki (2036) nie został w pełni zrealizowany, podobnie jak zasięg podwójnego szczytu (2033).

Rynek zatrzymal się tuż przed dołkiem na 2042, bliskim poziomowi 2039, do którego dotarcie stanowiłoby sukces Niedźwiedzi, bo oznaczałoby to zamknięcie luki z 5. października.

My graliśmy na spadki po tym, jak kurs wybił się z trójkąta oraz po tym, jak świece na M15 zamknęły się 3-4 punkty poniżej linii szyi formacji podwójnego szczytu (na poziomie 2060 – ozn. linia żółta pozioma). Nb można przyjąć, że trójkąt/ chorągiewka stanowiła tzw. bazę do wybicia z formacji.

Zaliczyliśmy zamnkięcie 2 punkty poniżej wsparcia 2047-53, więc szansa na kontynuację spadków została wzmocniona. Z drugiej strony Byki będą walczyć o podwójne dno i o utrzymanie kursu w ramach trójkąta na wykresie dziennym.

Gdyby im się to nie udało, istnieje niebezpieczeństwo zejścia do jednego z dwóch ważnych minimów – 2017. Tam bowiem wypada zasięg formacji 121 na H1 (ozn. pomarańczowe prostokąty).

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.  

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.