Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 18.08.2015

Prawie 30 pkt zysku! – tyle mogli dzisiaj zarobić nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie. Nie było to jednak bardzo łatwe.

Po sygnale kupna –  w wyniku przełamania wsparcia 2190-95 trzeba było wybrać stosunkowo bezpieczny Stop Loss powyżej poziomu 2201. Na taką obronę wsakzywała metoda Over Balance.

Celem, który uwzględnialiśmy w tym zagraniu, było wsparcie 2164-67. Podstawą do otwarcia pozycji- z punktu widzenia  formacji – była formacja intradayowa, o charakterze prospadkowym, typu 121, z zasięgiem  właśnie w tym rejonie cenowym.

Pzrypominamy, że rynek teraz ma szanse osiągnięcia kolejnego celu, w okolicach poziomu 2125(!), gdzie występuje zasięg dużej pro-Niedźwiedziej formacji 121, na interwale dziennym.

Oczywiście, Byki będą na osiągniętym dziś wsparciu 2164-67 próbowały utworzyć podwójne dno. Pomocne mogą być w tym względzie świece dołkowe (potwierdzona formacja młotka), choć warto wiedzieć, że formacja harmoniczna 121 zawsze jest dobrą kandydatką do zanegowania kierunku wskazywanego przez świece.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.