Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 01.06 – 03.06.2015 (SUPLEMENT)

Dziś po południu nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie zaczęli zarabiać na pozycji krótkiej, do otwarcia której padł sygnał w pierwszej fazie sesji.

Tak pisaliśmy o tej szansie we wczorajszym Planie transakcyjnym: „Gdyby  kurs przełamał skutecznie barierę popytową 2426-33, można by  spróbować  shortów z celem: 2405-10.”

Wymieniony wyżej zasięg wynikał po pierwsze z koncepcji prospadkowej formacji 121 na H1/ M30.

Po drugie zaś, z potencjalnego zasięgu spadków wywołanych wybiciem w przeciwnym do oczekiwanego kierunku flagi prowzrostowej na H4.

I faktycznie! Po tym, jak doszło do przełamania, po okresie delikatnego „bujania'” kursem, zeszliśmy na południe, zaliczając na razie dołek na poziomie 2418.

Czekamy na pogłębienie spadków. ewentualnie, w drugiej ich fazie, nawet do wsparcia 2380-85. Zmiana na rynku mogłaby zajść dopiero po zdecydowanym powrocie do ostatniej intradayowej konsolidacji, a tak naprawdę po przełamaniu od dołu 2443-45

(Przypominam – na poziomie 2443 znajduje się kluczowe zniesienie 38.2% ostatniej dynamicznej fali wzrostowej na D1. Jego wcześniejsza negacja doprowadziła do wzrostu szans na przekształcenie się korekty w rzeczywisty układ spadkowy.)

I jeszcze jedno. Uważajmy na Grecję, bo nagłe pozytywne rozstrzygnięcie jej sytuacji mogłoby zatrzymać schodzenie kursu na południe – przynajmniej chwilowo.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.