Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 27.04 – 29.04.2015 (SUPLEMENT)

Dzisiejszego dnia nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobic ok. 10 pkt. Rynek zrealizował kolejny cel , o którym  pisaliśmy ostatnio w naszych tekstach.  Kurs osiagnął rejon cenowy około 2530 pkt, do którego dotarcie wiązało się m.in. z realizacją formacji intradayowej 121 i podwójnego dna.

Trzeba jednak przyznać, że wejście w transakcję – ze względu na konieczność otwarcia pozycji w czasie tworzenia się świecy trendowej – nie było zbyt łatwe.

Łatwiejszym łupem był dziś wielopunktowy ruch wzrostowy na DAX-ie, który od rana był brany przez nas uwagę – przynajmniej w zakresie do poziomu 12.000.

Przypomnieć też warto w tym miejscu, że kolejnym „targetem” na rynku polskich kontraktów jest strefa 2550-54, o której  pisaliśmy wczoraj, że jest bardzo istotna z punktu widzenia  możliwości skutecznego wybicia z trójkąta (chorągiewki) na wykresach najwyższych interwałów (miesięcznego i tygodniowego).

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.