Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 04.12 – 05.12.2014 (SUPLEMENT)

Zagłosuj tutaj  (po wejściu na stronę głosowania rozwiń zakładkę „Wybierz swój typ”. Tam znajdziesz na liście nominowanych blog Miłosza Fryckowskiego)

Treść dzisiejszego Suplementu:

Na początku sesji wszystko szło dokładnie w zgodnie  z naszym wczorajszym wpisem, mówiacym m.in.: „Gdyby popyt złamał opór w punkcie D formacji ABCD (2451-55 – przyp. wł.), to kurs mógłby stosunkowo szybko zawędrować do 2464-67, a nawet: 2480-83.”

I faktycznie, doszliśmy do 2464 i to było wszystko na co stać było Byki. Potem po wiadomościach z ECB doszło do „masakry” popytu na większości rynków europejskich.

Z punktu widzenia techniki można zaryzykować twierdzenie, że doszło tylko do naruszenia fornacji ABCD a nie jej całkowitej negacji. W związku z tym nalezy oczekiwać, że minimalny wymiar „kary” dla Byków bedzie miał postać zniżek w okolice punktu C formacji (ok. 2400 pkt).

Warto jednak pamiętać o tym, że formacja wpoisuje się w obręb flagi na H1, której obecny zasięg wynosi ok. 2370.

Potwierdzeniem kontynuacji spadków jest niewątliwie mocno pro-Niedźwiedzia formacja świecowa na wykresie dziennym – gwiazda wieczorna.

Oczywiście, ponieważ jutro bardzo ważne dane ze Stanów (rynek pracy + zamówienia na dobra trwałe), może dojść mimo wszystko do sporych wahań rynku w okolicach godz.14.30.

więcej na ten temat

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.