Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 23.10 – 24.10.2014 (SUPLEMENT)

Sesja znowu przebiegła w dużym stopniu zgodnie z naszymi „wytycznymi” 🙂 i mogła przynieść przynajmniej ok. 20 pkt zysku.

Przede wszystkim kurs najpierw dotarł do kluczowego wsparcia 2418-20, przed czym ostrzegaliśmy wszystkich, którzy liczyli na nazbyt szybką kontynuację wzrostów.

Potem dynamiczne ponowne podejście pod opór 2439-43 zostało zrealizowane wg schematu, o którym pisaliśmy wczoraj w ten sposób:

” fraktalny charakter rynku, może sprzyjać zduplikowaniu w mniejszej skali schematu z korektą ABC i kolejną falą wzrostową (zaznaczoną za pomocą pogrubionej lekko linii w kolorze brązowym)”

[wykres z dnia wczorajszego]

Dalsze wzrosty są na razie powstrzymywane przez formację ABCD zbudowaną na równości AB=CD. Nie pisalismy o niej za wiele wcześniej, gdyż uznaliśmy, iż równości fal zaznaczone na poprzednim wykresie, są tu „konkurencyjne’ i mimo wspomnianej równości AB=CD, formacja ta ma ciut mniejsze znaczenie.

Trzeba tu dodać jednak, że gdyby zadziałała, to jej prospadkowy charakter mógłby sprowadzić kurs przynajmniej w rejon punktu C, czyli 2380.

Formacją intradayową, która się dzis wytworzyła, i która może wygenerować dalsze wzrosty, w stronę 2453-56 i 2464-67, jest 121 na M30/ H1.

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.