Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 09.10 – 10.10.2014 (SUPLEMENT)

Dzisiejsze wzrostowe odreagowanie mogłoby mieć większy zasięg i dotrzeć przynajmniej do strefy 2453-56, czyli do górnego boku górnego pomarańczowego prostokąta. Tak się często dzieje, gdy zostaje złamana powstająca formacja 121.

Dlaczego tak się nie stało? Według mnie, jedną z przyczyn mogła być próba utworzenia nowego, kolejnego 121 na wyższym, godzinnym interwale.

Jeśli jednak dojdzie jutro do wybicia górnego ograniczenia prostokąta na H1, to można sobie wyobrazić, że dojdzie do trzeciej próby ukształtowania 121, tym razem siegającego górnym bokiem nowego prostokąta do rejonu 2464-67, a może nawet kilka punktów wyżej.

Warto przy tej okazji zwrócić uwagę, że taki zasięg korekty współgrałby z zasięgiem wybicia ze spadkowego klina (zaznaczonym za pomocą wyżej połozonej cieńkiej przerywanej linii w kolorze różowym).

Gdyby do powiększenia korekty nie doszło, to realizacja obecnie utworzonej formacji 121, pokazanej na drugim z dzisiejszych wykresów, mogłaby sprowadzić kurs nawet do 2376, a więc prawie że idealnie w miejsce, gdzie wypada zasięg formacji głowy z ramionami (RGR) na interwale H4, przedstawionej na trzecim z wykresów.

Skuteczne przełamanie wsparcia na 2417-20 byłoby katalizatorem rozwoju tego ostatniego scenariusza.

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.