Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 08.09 – 10.09.2014.(SUPLEMENT)

We wczorajszym Planie A – wzrostowym napisaliśmy: „Wydaje się, że obecnie jest szansa na atak na szczyt z 23.02 b.r. na poziomie 2543 pkt, z ewentualnym przystankiem w okolicach 2528 pkt.”

Ponadto wskazywaliśmy, że: „Jeśłi rynek powtórzy ruch wcześniejszy, kiedy to również trójkąt prostokątny – tyle, że nieco większy – został przekształcony w prostokąt, a potem wybity  w górę, to może się zrealizować nasz scenariusz ataku na 2543 pkt.”

Ten dość precyzyjny scenariusz sprawdził się dziś w taki oto sposób, że faktycznie doszło do przekształcenia konsolidacji w prostokąt, po czym kurs wybił się w górę i dotarł dokładnie do 2528. Rozczarowujące mogło być dla niektórych to, że kurs dosyć mocno odbił się od tego poziomu w dół.

Myśle, że nie można tego jednak uznać za fałszywe wybicie z prostokąta, a raczej za jego naruszenie. W związku z tym nasz Plan wzrostowy wydaje się pozostawać w mocy.

Scenariusz negatywny wiązałby się zaś albo ze  skutecznym przełamaniem wsparcia na 2490-94, albo dotarciem do 2543 i odbiciem się kursu  w dół w kierunku przynajmniej ok. 2520.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.