Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 12.02, 12:45. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Dzisiejsza sesja otworzyła się mocno, z wzrostową luka cenową. Zgodnie z naszym planem na taką okoliczność, obowiązywało następujące zalecenie: „Jeśli zostanie skutecznie wybity dzisiejszy szczyt na 2446, to warto rozważyć longi z celem w okolicy 2464-67.”

Jeśli zrobiło się to na otwarciu, to można było na wstępie sesji zarobić niespełna 10 pkt.

Brązowymi liniami pionowymi (lekko ukośnymi) są zaznaczone maszty flagi, o której zasięgu równym 2464, pisaliśmy wczoraj w naszym planie.

Potem doszło do kontynuacji ruchu wzrostowego, wynikającego z utworzenia się kolejnej, mniejszej flagi.

W tym przypadku zarobienie kolejnych punktów zależało też – poza identyfikacją flagi – od uznania, czy opór w rejonie 2464-67 został pokonany w sposób skuteczny i zdecydowany. Na to bowiem zwracaliśmy uwagę we wczorajszym planie, przewidując mozliwość ataku na ten opór.

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
 
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.