Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 6.02, 12:10. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**

Jeszcze jeden aspekt techniczny a propos zasięgu dzisiejszych wzrostów.
 
Z punku widzenia zwolenników teorii Elliotta ważne jest to, że jeśli kontrakt przekroczy cenę 2410, to dojdzie do problemów interpretacyjnych w odniesieniu do głównych fal na interwale H4.
 
Otóż, w takiej sytuacji fala, oznaczona jako 3, byłaby najkrótsza. To zaś jest naruszeniem jednego z kanonów teorii.
 
Obecnie rynek zatrzymał sie dokładnie na 2409, co stanowi obronę Elliottowskiej reguły. Ciekawe, prawda? Czy wzrosty sie tu zatrzymają? Tak by mógł sugerować dzienny ATR, o czym była mowa w poprzednim śródsesyjnym wpisie.
 
Inne czynniki nie wydają się za tym przemawiać. Choćby zasięgi wybić z trójkąta i z -rgr na H1 (2429 i 2426), o których pisaliśmy we wczorajszym wpisie głównym przed dzisiejszą sesją.
 
Także zasięg tworzącej się obecnie małej formacji 121 wypada powyżej 2420 (konkretnie 2421).
 
 
 
 
**Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.