Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 6.02, 11:50. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**


Dziś sesja zgodna z planem B – wzrostowym. Zalecaliśmy, żeby jeśli kontrakty przedostaną się powyżej strefy 2382-84, otwierać po potwierdzeniu świecowym bądź minisetupowym, longa.

Sugerowaliśmy też, że jeśli rynek będzie słabszy wokolicach 2396, to tam ścinać pierwszy zysk. Potem zaś, po ewentualnym przełamaniu skutecznym tego poziomu, wchodzić ponownie na długo.

Zasięg potencjalny wzrostów to – biorąc pod uwagę dzienny ATR = ok. 40 pkt – przynajmniej okolice 2410. W tym rejonie rynek się obecnie konsoliduje, więc musimy uważać! 

**Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.