Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 5.02, 12:50. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**


Ze względu na prostokątny kształt flagi można spróbować po wybiciu poziomu  jej górnego ograniczenia (2376) – przynajmniej za pomocą korpusu świecy na M1 – już tu wejść na długo. Zakładając, że dojdzie w konsekwencji do wybicia poziomu 2382-84.

Jeśli kurs przebije strefę 2382-84, to gramy dalej. Jeśli będzie wracał głęboko, to wycofujemy sie na BEP (Break Even Point).

Aa, i pamiętajmy proszę o możliwych skokach kursu o 14:15 (raport ADP).

 **Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.