Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 5.02, 11:50. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**


Kontrakty zrealizowały nasz podstawowy zakładany zasieg shorta, odwróciły się i „pomaszerowały” ostro na północ. Teraz konsolidują się w formie flagi pod poziomem 2378.

Nadal obowiązuje sugestia wejścia na długo po skutecznym przebiciu w górę strefy 2382-84. Wejść trzeba blisko tej strefy i liczyć się ze ścięciem ewentualnych zysków w okolicy 2394-96. 

**Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.