Mentoring and Trading Room – FAQ.

Na wiele pytań związanych z  funkcjonowaniem Mentoring & Trading Room-u znajdziesz odpowiedź czytając zakładkę Mentoring Inwestycyjny.
 
Na inne ważne pytania znajdziesz odpowiedź tutaj. Na pozostałe odpowie z chęcią Twój Mentor.
 

A. Jakie dodatkowe korzyści przynosi uczestnictwo w Mentoring & Trading Room-ie w porównaniu z lekturą bloga?
 
B. Czy ma sens uczestniczyć w programie MentorFinansowy.pl, skoro ma się wiele innych zajęć i nie można zbyt wiele czasu spędzać w Mentoring & Trading Room-ie?
 
 
Ad.A. Współpraca w ramach M & T Roomu daje sporo więcej niż sam blog.
 
1. Omawiamy bardziej szczegółowo Stop Lossy i Take Profity.
2. Reagujemy na bieżące zmiany na rynku od razu.
3. Nasze scenariusze zagrań są w stosunku do tych na blogu – bardziej rozbudowane i jest ich więcej.
4. Na bieżąco omawiamy sytuację na DAX i S&P500.
5. W kontekście omawiania bieżącej sytuacji rynkowej pokazujemy różne koncepcje z zakresu analizy technicznej i praktyki tradingu.
6. Dotykamy wielu zagadnień z obszaru zarządzania kapitałem i psychologii, co pomaga uczestnikom programu otwierać, prowadzić i zamykać pozycje z zachowaniem większego komfortu psychicznego i finansowego.
 
Ad.B. UWAGA! Można swobodnie wchodzić i wychodzić z M & T Room-u w dowolnym czasie, tak aby optymalnie dostosować pobyt w nim do swoich innych zajęć.
 
1. Co prawda, odbywamy naradę poranną, ale w miarę powiększania się grona uczestników, powracamy do wcześniejszych ustaleń, powtarzamy też początkowe opisy sytuacji rynkowej.
 
2. Co jakiś czas odswieżamy spojrzenie na podstawowe elementy analizy bieżącej sytuacji rynkowej, więc nawet jeśłi nie możesz uczestniczyć w porannej analizie, to łatwo trafisz na kolejny jej „update”.
 
3. Ponadto, jeśłi wchodzisz do Mentoring  & Trading Room-u, a inni jego uczestnicy mają już otwarte pozycje, to możesz liczyć na szybkie naświetlenie bieżącej sytuacji przez Mentora i podzielenie się informacjami przez grupę.
 
4. Nie tracisz też zbytnio –  w wyniku częstego opuszczania M & T R – jeśli chodzi o zagadnienia poruszane przez Mentora. Najważniejsze z nich są bowiem omawiane często z różnych perspektyw poznawczych i w kontekście różnych bieżących sytuacji rynkowych (case’ów).
 
5. Twój Mentor stara się też w miarę możliwości pozostawać z Tobą w kontakcie w czasie całej sesji – a nie tylko między 8.30 a 12.30 i w trakcie tzw. dogrywek z okazji publikowania popołudniu ważnych danych ekonomicznych. Więc jeśli nawet wolisz inwestować w innych godzinach niż poranne, uczestnictwo w programie MentorFinansowy.pl ma głęboki sens.
 
6. W podobnej sytuacji, jak Ty, są niektórzy spośród już uczestniczących w spotkaniach w Mentoring & Trading Room-ie czytelnicy bloga. Często łączą tę aktywność z pracą i innymi zajęciami.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.