Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI NA 20.10 – 22.10.2014 (SUPLEMENT 2)

Dzisiejsza sesja w pełni usprawiedliwiła nasze wczorajsze sugestie co do kontynuacji wzrostów i dała zarobić przynajmniej ok. 30 pkt.

Cały dzisiejszy ruch wzrostowowy to ok. 50 pkt. Jeśłi ktoś uczestniczył w końcówce sesji, to po skutecznym przebiciu kluczowego oporu 2418-20 mógł jescze spróbować w zgodzie z naszym głównym niedzielnym Planem zagrać na wzrosty z celem 2429-34.

W rzeczywistość giełdową przekuła się też nasza wczorajsza hipoteza, że mamy do czynienia z tworzeniem się prawego ramienia odwróconej formacji RGR.

Zasięg tej formacji jest dość imponujacy, jak na ostatnie dokonania Byków, bo wynosi 2476.

Nawet ciut wyższy zakres (w rejonie oporu 2480-83) wynika z formacji rozszerzającego się trójkąta prostokątnego.

Na powyższym wykresie widać też zasięg ok. 2436, wynikający z założenia, że po korekcie ABC dojdzie do utworzenia się fali co najmniej równej fali poprzedzającej korektę ABC (fale te są zaznaczone brązowymi liniami).

I wreszcie coś dla Niedźwiedzi. 🙂 W rejonie silnego oporu 2464-67, gdzie znajdowała się też linia szyi formacji głowy z ramionami na H4 – jeśli kurs tam dotrze – może utworzyć się punkt zwrotny (pkt D) prospadkowej formacji harmonicznej  Nietoperza.

Zanim jednak dojdzie do walki popytu z podażą na bardziej odległych pułapach cenowych musimy liczyć się z mniejszymi korektami, chociażby z ewentualnym zejsciem kursu do 2418-20, który to ruch stanowiłby zarówno powrót do wybitego ważnego oporu (obecnie wsparcia na zasadzie zmiany biegunów), jaki i do linii szyi formacji odwróconej głowy z ramionami, o której była mowa na wstępie.

Warto też pamiętać, że w potencjalnym dalszym marszu Byków na północ (ciągle korekcyjnym z punktu widzenia całego impulsu spadkowego rozpoczętego 19.09) może również przeszkodzić opór w okolicy cenowej 2439-43.

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.