Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 19.02, 14:55. W czasie sesji dostępny dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.

Dzisiejsza sesja kontraktów zaczęła się otwarciem dokładnie na dolnej granicy konsolidacji –  na poziomie 2472.

Wkrótce potem rynek przełamał ten poziom za pomocą ładnego czarnego korpusu na M15. W tym momencie można było – zgodnie z naszym planem – „zapolować” na shorta, najlepiej właśnie w okolicy 2472.

Co prawda rynek jeszcze uniósł się korekcyjnie parę punktów ponad tę barierę, ale w końcu dość mocno się przebił w dół. Zrealizował przy tym mniej więcej zasięg (2456) małej flagi, właśnie w ramach której się korygował w okolicach 2472.

Przy okazji zrealizował się też minimalny zasięg wybicia z konsolidacji, który wczoraj podawaliśmy, oraz dokonał się powrót do wybitego trójkata prostokątnego na D1.

Obecnie rynek zachowuje się tak, jakby uznał, że jest szansa, iż korekta się już skończyła. Albo przynajmniej ma miejsce mocne odreagowanie.

Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.