Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 7.02, 11:30. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**


Na razie wszystko zgodnie (i bardzo precyzyjnie) z planem. A także dla każdego coś miłego. 🙂

Najpierw była możliwość zagrania – dla tych, jak określiliśmy ich w planie, którzy są niecierpliwi i skłonni podjąć większe ryzyko – na krótko. Rynek zarysował w okolicy 2420 świecę spadkową na M15 i zszedł do sugerowanej przez nas strefy 2406-09 (konkretnie do 2408).

Potem było „danie” – też nie nadmiernie obfite 🙂 – dla tych, którzy chcieli zagrać longa. Odbicie od w/w strefy i dojście do 2420.

Wygląda to wszystko na razie na konsolidację przed danymi z USA o 14.30, o czym też pisaliśmy. 

**Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.