Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 15.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dzisiaj nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić co najmniej około 10 pkt, o ile zdecydowali się na zamykanie pozycji krótkich  w okolicy 1736-40. Ten rejon cenowy wyznaczyliśmy jako pierwszy cel spadków.

I faktycznie – minimum sesyjne wypadło na poziomie 1739. Inna sprawa, że w pewnym momencie wydawało się, że zniżki mogą pogłębić się jeszcze o ok. 10 pkt, w związku z małą formacja 121. To mogło być mylące.

Obecnie rynek albo spróbuje schodzić w rejon 1715 pkt i ewentualnie niżej, albo – o ile przełamie opór 1764-65 – ma szanse podejść w okolice 1787-90, a nawet – 1800.

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.