Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 16.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Dzisiaj tylko agresywniejsi gracze w naszym Mentoring & Trading Room-ie mogli zrealizować zysk. Wiązało się to po części z tym, iż na rynku Niedźwiedzia gra na wzrost jest naturalnie obarczona zwiększonym ryzykiem.

Obecną sytuację można ująć w ten sposób, iz rynek – jeśłi przełamie wsparcie 1751-54 – może najpierw zrealizować mały podwójny szczyt.

To zaprowadzi kurs w rejon ostatnich dołków na wsparciu 1739-41. Jeśli podaż będzie dalej napierać, jest również szansa na realizację zasięgu flagi prospadkowej na M15 na poziomie1726.

Gdyby zaś doszło do skutecznego przełamania oporu 1771-74, mogłaby zrealzować się większa korekta, doprowadzająca kurs do oporu 1787-90, a nawet do poziomu ok.1800.

W jeszcze bardziej optymistycznym dla Byków scenariuszu jest możłiwe ponowne podejście pod rejon cenowy 1823-24.

Idealnym scenariuszem dla Niedźwiedzi byłaby zaś wspomniana wyżej realizacja flagi prospadkowej i jej zasięgu (poziom 1726), a potem dalsze zniżki  w kierunku ok.1700 i 1680-82.

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.