Mentoring inwestycyjny

Witaj,

Dziękuję Ci za wstępne zainteresowanie programem MentorFinansowy.pl! 

Dzięki projektowi MentorFinansowy.pl możesz z każdego miejsca z dostępem do internetu – sięgając do komputera, tabletu, smartfona – korzystać  ze zindywidualizowanego wsparcia on-line Twoich inwestycji w Mentoring Room-ie.

Ponadto dostępna jest opcja Mail & Play dla osób zapracowanych, które mogą na inwestowanie poświęcić tylko kilka godzin tygodniowo. Preferują one otrzymywanie maili o sytuacji na rynku i krótkie wizyty ad hoc w Mentoring & Trading Room-ie.

Dla mega-zapracowanych proponowany jest program Mail & Play Plus z mailami i alertami sms, a dla osób o zmiennych godzinach pracy – Mentoring Total Mix (Plus), czyli opcja łączące maile (+sms-y) i nieograniczony dostęp do Mentoring & Trading Room-u.

Dla każdej opcji – bezpłatny dzień próbny!

1. Mentor demonstruje w pokoju webinarowym, jak sam inwestuje, albo jakie transakcje bierze pod uwagę.

2. Mówi  za każdym razem dlaczego, w oparciu o jakie założenia, setupy, formacje itp, podejmuje decyzje inwestycyjne.

3. Zajmuje się też każdorazowo ustawieniem odpowiednich Stop Lossów i Take Profitów.

4. Twój Mentor nie ustaje przy tym w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych na rynku kontraktów na WIG20, DAX i S&P500 oraz EUR/USD  .

Napisz do zarządzającego projektem:  milosz.fryckowski@mentorfinansowy.pl

(lub zadzwoń: +48 602 345 108)

W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

Zapraszam serdecznie,

Miłosz Fryckowski

Zasady prawne

Przedstawiane w ramach programu MentorFinansowy.pl treści, sporządzone z najwyższą starannością i według najlepszej wiedzy autora, mają charakter wyłącznie informacyjny oraz niosą z sobą określoną wartość edukacyjną.

Nie stanowią one natomiast porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Prezentowane dane oparte są na danych historycznych i z tego względu nie gwarantują zysków w przyszłości.

Zarządzająca programem MentorFinansowy.pl firma Doradztwo Szkolenia Inwestycje M.Fryckowski nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie powyższych danych, ani za szkody poniesione w ich wyniku.

Transakcje na instrumentach inwestycyjnych, w szczególności instrumentach wykorzystujących dźwignię finansową, zawsze związane są z ryzykiem i mogą w efekcie przynieść zyski oraz straty, przekraczające zaangażowany przez inwestora kapitał początkowy. 

0 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.