Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 28.08.2015

Dzisiejsza sesja, podobnie jak wczorajsza, miała charakter konsolidacyjny. Rynek przebywał głównie wokół ważnego oporu 2103-07, wzmocnionego przez maksimum dużej czarnej świecy na H4 z poniedziałku na poziomie 2111.

Nadal tworzuyła się przy tym prospadkowa flaga intradayowa z zasięgiem – po modyfikacji – w okolicy 1930.

Wydaje się jednak, że gdyby kurs zaczął spadać, to na razie broniłby się mocno w okolicy 2000, gdyż ewentualne wybicie w dół z prostokąta na H4 (patrz niżej) powinno nastąpić dopiero po wypełnieniu calego tego prostokąta falami odzwierciedlającymi notowania. Tymczasem na razie do jego wypełnienia pozostało sporo miejsca na kolejne świece H4.

Potencjalne wybicie prostokąta na południe oznaczałoby przy tym realizację prospadkowej formacji 121 na H4 z zasięgiem na poziomie 1976.

Inna sprawa, że po tym, jak rynek próbuje tworzyć konsolidację w zasadzie powyżej oporu 2103-07, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten opisany w taki oto sposób wczoraj:

„Nie zmieniło się też to, że rynek mógłby budować nadal wspomnianą na wstępie flagę i wspinać się w stronę 2140-50, powiększając tym samym obecne odbicie. Poziom 2140 to dolne ograniczenie przełamanego wsparcia 2140-70 na W1, a 2150 – wcześniejszy dołek, przed wielkimi spadkami z poniedziałku.”

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.