Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 27.08.2015

Po dwóch sesjach, na których łącznie nasi czytelnicy mogli zebrać w Mentoring & Trading Room-ie nawet ponad 80 pkt, przyszły dzisiejsze notowania, które do łatwych nie należały.

Był nawet taki moment, że jeśłi korzystało się ze świec na M5 i nie konfrontowało się ich ze świecami na M15, to można było zdecydować się na grę na wzrosty w sytuacji, gdy rynek tkwił raczej  w trendzie bocznym.

Nadal „w grze” jest intradayowa flaga prospadkowa – choć konieczna była dziś lekka jej modyfikacja – z zasięgiem na poziomie 1984.

Można też przedstawić obecną sytuację jako wpisaną w obręb choragiewki pro-Niedźwiedziej z zasięgiem – bagatela! – 1920.

Oczywiście, cały czas na interwale H4 istnieje potencjał do realizacji formacji 121 z zasięgiem minimalnym 1976, o której pisaliśmy wczoraj.

Nie zmieniło się też to, że rynek mógłby budować nadal wspomnianą na wstępie flagę i wspinać się w stronę 2140-50, powiększając tym samym obecne odbicie. Poziom 2140 to dolne ograniczenie przełamanego wsparcia 2140-70 na W1, a 2150 – wcześniejszy dołek, przed wielkimi spadkami z poniedziałku.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.