Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 14.08.2015

Kontrakty na WIG20 wydają się – mimo nie zmienionej w międzyczasie sytuacji polskich banków, jeśli chodzi o polityczne plany wobec nich – próbować mocniej odbić na północ.

Na wykresie dziennym poniżej widzimy sprzyjające temu świece dołkowe (formacja potwierdzonego młotka).

Warto też zauważyc, że rynek znalazł się w ważnym miejscu.

Jeśli zrealizowałby się – mimo tych pro-Byczych świec – scenariusz spadkowy,  w ramach formacji 121 (ozn. pomarańczowe prostokąty), to kurs mógłby sięgnąć okolic cenowych 2125.

Jeśli zaś kurs wybije ważny opór w rejonie 2230, to może – co jest typowe dla negacji układów 121 – znaleźć się wkrótce w rejonie cenowym ok. 2300 (górny bok górnego prostokata).

Jednocześnie – aby scenariusz wzrostowy się ziścił – na wykresie intradayowym poniżej Byki musiałyby wybić niższy z prostokątów górą. Oznaczałoby to również zanegowanie prospadkowej formacji 121 ( z zasięgiem na wsparciu 2164-67), tyle że w ramach znacznie niższego interwału czasowego.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.