Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 07.08.2015

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zanotować zyski rzędu 15, a nawet ok. 40 pkt. Nie było to jednak łatwe, gdyż dzisiejsze wejście do gry na spadki wymagało otwarcia pozycji na tzw. świecach trendowych, czyli „wskakiwania do jadącego ( na południe) pociągu”, a to wymaga zdecydowania w działaniach.

Można było od razu po otwarciu grać shorta w stronę kolejnych wsparć: 2229-33 i 2210-14, a po przebiciu tego ostatniego kontynuować zagranie w kierunku południowym, w oparciu o jedną z dwóch koncepcji:

1. wybicia z prospadkowej flagi na M15/ H1, o której ostatnio pisaliśmy. Zasięg minimalny wybicia to obecnie parę punktów poniżej poziomu 2140. (podejście klasyczne w ramach AT);

2. realizacji formacji prospadkowej ABCD z zasięgiem minimalnym w rejonie punktu C formacj, leżącego na wsparciu 2177-82 (podejście harmoniczne).

Następny cel dla ewentualnych zniżek to 2164-67.

Trzeba jednak pamiętać, że jutro ważne dane z amerykańskiego rynku pracy i one mogą nieźle „namieszać” – łącznie z np. pojawieniem się próby Byków powrócenia  w obręb wybitej dziś flagi (co musiałoby się wiązać z pokonaniem oporu 2210-14).

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.    FAQ  .W wakacje uczestnicy nic nie tracą – ich wyjazdy wakacyjne są odliczane od abonamentu.

W maju wprowadziliśmy EURUSD!

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.