Kontrakty na WIG20. KOMENTARZ INTRADAY, 5.02, 10:15. Dostępny w czasie sesji dla uczestników programu MentorFinansowy.pl.**


Z podanych przez nas wczoraj planów transakcyjnych, realizowany jest Plan A – spadkowy. Zgodnie z jego sugestiami wejście na krótko w okolicach 2370 powinno byc zamknięte w rejonie 2356.

Na razie wszystko zgodnie z planem :-). Teraz czekamy na skuteczne przebicie strefy 2355-58 i dopiero wtedy możemy kontynuować „shortowanie” z celem w rejonie 2340-42.

Jeśli nastąpi odwrót kontraktów w kirerunku północnym, to możemy zagrać na długo – zgodnie z wczorajszym planem B wzrostowym – po  skutecznym przebiciu w górę strefy 2382-84. 

**Szanowni Czytelnicy naszego bloga, dzięki za dotychczasowe bycie z nami. Od 5.lutego pozwalamy sobie wprowadzić pewną zmianę w popularnej i prowadzonej już trzeci miesiąc serii wpisów „Kontrakty na WIG20. Plan transakcji na jutro.”. Otóż, dodatkowo publikujemy krótkie komentarze w trakcie sesji giełdowej, które dotychczas były rozsyłane mailowo do uczestników naszego programu MentorFinansowy.pl. Ci z Państwa, którzy są objęci naszą bieżącą opieką w zakresie wszystkiego, co wiąże się z inwestowaniem, oraz szkoleniami, mają mozliwość wglądu w te komentarze od razu, na podstawie hasła. Pozostali z Państwa – po sesji.
Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.