Kontrakty terminowe na WIG20 na piątek, 26.02.2016

Kontrakty terminowe na WIG20 w czwartek wyrysowały piękną prowzrostową flagę. Co ciekawe, ta formacja jest częścią większego układu falowego o takim samym charakterze.

Poniżej mniejsza z tych flag, która powstała w całości w czwartek, na interwale  M15, z zasięgiem w rejonie oporu 1851-54.

Następny wykres pokazuje z kolei większą z flag – na interwale godzinowym –  która ma zasięg 1914 pkt, czyli podobny do zasięgu (1910) odwróconej głowy z ramionami (oRGR) na H4, o której to formacji  wielokrotnie pisaliśmy.

Przedstawmy jeszcze ową formację oRGR. Tyle że w tym wypadku na tym samym rysunku – niejako na kontrze do oRGR-u – pokazujemy pro-Niedźwiedzią formację ABCD. Jej zasięg to okolice wsparcia 1726-31.

Na górze wykresu Byki będą widziały prowzrostową flagę, która na ostatnim obrazku jest zaznaczona linią niebieską przerywaną, zaś na wcześniejszym – pogrubioną brązową. To samo miejsce na wykresie H4 w mniemaniu Niedźwiedzi będzie ukazywalo podwójny test puntu D prospadkowej formacji ABCD.

Co nowego w Mentoring & Trading Room-ie prowadzonym przez autora? W czwartek po przełamaniu przez popyt oporu 1831-34 graliśmy w stronę 1851-54, zauważając jednak powiekszającą się z minuty na minutę słabość Byków w rejonie 1848. Tam wypadło maksimum sesyjne (wg kwotowania giełdowego – na 1849).

(Przypominam, że podawane w tym cyklu artykułów kwotowania i wykresy dotyczą instrumentu FPL20 z platformy bossafx. Różnią się one od FW20 o 1 pkt, tzn. gdy mówimy w artykule np. o poziomie 2000, odnosimy się jednocześnie do poziomu 2001 na FW20.)

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.