Kontrakty terminowe na WIG20 na czwartek, 25.02.2016

Kontrakty terminowe na WIG20 w środę zachowały się zgodnie z naszą wczorajszą sugestią, ze jeśłi Niedźwiedzie mają zaatakować, to teraz jest na to dobry moment.  I faktycznie, zaczęliśmy od realizacji opisanej także wczoraj małej  flagi prospadkowej.

Potem była jeszcze wąska konsolidacja w kształcie prostokąta, którą można było też zinterpretować jako część składową kolejnej małej flagi o pro-Niedźwiedzim charakterze.

To, co ważne dla Byków, to to, iż zamknęłiśmy świecę dzienną powyżej 1818, gdyż na tym poziomie wypada połowa dużej białej świecy  z poprzedniej środy. Jednocześnie zejście  w ten rejon cenowy można potraktować jako naturalny powrót do wybitego wcześniej górą prostokąta na D1 równego poprzednim dużym korektom na tym interwale.

Należy założyć, że Byki teraz liczą na odbicie i powrót do wzrostów w ramach formacji odwróconej głowy z ramionami z zasięgiem 1910 pkt.

Niedźwiedzie pewnie są przeciwnego zdania. Ci spośród nich, którzy są zwolennikami klasycznej analizy technicznej bedą stawiać na podwójny szczyt na H1/ H4  z zasięgiem 1794. Ci z kolei, którzy ufają bardziej harmonicznemu podejściu do AT, będą mówić o formacji ABCD z zasięgiem w punkcie C, który leży w okolicach wsparcia 1726-31.

Przypominam, że podawane w tym cyklu artykułów kwotowania i wykresy dotyczą instrumentu FPL20 z platformy bossafx. Różnią się one od FW20 o 1 pkt, tzn. gdy mówimy w artykule np. o poziomie 2000, odnosimy się jednocześnie do poziomu 2001 na FW20.)

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.