Kontrakty terminowe na WIG20 na wtorek, 26.01.2016

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Głosować można tylko do końca stycznia, czyli do niedzieli.

Kontrakty terminowe na WIG20 w poniedziałek zafundowały nam bardzo spokojną sesję. W pewnym momencie wystąpiła co prawda szansa na wybicie górą z przedłużającej się konsolidacji, ale ostatecznie rynek do końca utrzymywał się w jej obrębie.

Ten wąski trend boczny na wykresie M15 –  rozciągający się między wsparciem 1717-19 a oporem 1726-31 – może być odczytywany jako baza do dalszej realizacji prowzrostowej formacji podwójnego dna. Zasięg tej formacji umiejscowiony jest w rejonie lokalnego oporu 1771-74.

Można przyjąć że dzisiejsze chwilowe wyłamanie górą z konsolidacji miało charakter fałszywego wybicia. Przy takiej interpretacji zwiększają się szanse nakreślonego wczoraj alternatywnego scenariusza, polegającego na realizacji formacji 121 na interwale H4. Jej zasięg to dotyka rejonu cenowego ok. 1615.

(Przypominam, że podawane w tym cyklu artykułów kwotowania i wykresy dotyczą instrumentu FPL20 z platformy bossafx. Różnią się one od FW20 o 1 pkt, tzn. gdy mówimy w artykule np. o poziomie 2000, odnosimy się jednocześnie do poziomu 2001 na FW20.)

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.