Kontrakty terminowe na WIG20 na piątek, 22.01.2016

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Kontrakty terminowe na WIG20 ustanowiły w czwartek nowy długoterminowy dołek.  Przyczyniła się  do tego wskazana przez nas wczoraj formacja 121 na wykresie godzinowym.

Jej niezrealizowany jeszcze w pełni zasięg to poziom ok.1642. Byki liczą na to, że nie dojdzie jednak do kontynuacji spadków i rynek zawróci w oparciu o podwójne dno, która to formacja (na razie potencjalna)  mogłaby z kolei podnieść kurs do  oporu 1771-74.

Wersją pośrednią między tymi powyższymi dwoma scenariuszami zdarzeń mogłyby być z kolei wzrosty do rejonu oporu 1739-41, po czym nastąpiłyby zniżki w ramach większej prospadkowej formacji 121 – na wykresie H4 – z zasięgiem (też większym) dotykającym poziomu 1620.

(Przypominam, że podawane w tym cyklu artykułów kwotowania i wykresy dotyczą instrumentu FPL20 z platformy bossafx. Różnią się one od FW20 o 1 pkt, tzn. gdy mówimy w artykule np. o poziomie 2000, odnosimy się jednocześnie do poziomu 2001 na FW20.)

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Bez kategorii | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.