Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 08.01.2016

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Po bardzo niskim otwarciu, na pograniczu paniki – w związku z sytuacją na parkiecie w Chinach – mieliśmy dziś stosunkowo mocne , 45-punktowe odbicie.

Obecnie pojawiają się m.in. takie oto pytania:

1 Czy rynek,  w kontekście intradayowym,  spróbuje kontynuować wzrostowe odreagowanie i zrealizuje flagę pro-Byczą z zasięgiem ok. 1780 ? Potem zaś byc może spróbuje zamknąć dzisiejszą lukę bessy powstałą na otwarciu (63-punktową, dawno takowej nie było).

Inna opcja to spadki w kierunku kolejnych wsparć: 1751-54, 1739-41, 1726-31 i ewentualnie niżej w ramach czerwonego kanału spadkowego (patrz wykres ponizej).

2. Czy rynek, w kontekście wykresu dziennego, spróbuje wybić świecą dzienną poprzedni dołek na poziomie 1739 i tym samym zacznie realizację formacji prospadkowej 121 (ozn. dwa pomarańczowe prostokąty) z zasięgiem ok. 1665?

Inna opcja to pozostawanie kursu – jeszcze przynajmniej przez parę dni – w obrębie dolnego prostokąta, czyli de facto próba bronienia dołków i tworzenia podwójnego dna.

Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.