Kontrakty na WIG20. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 10.12.2015

Blog Miłosza Fryckowskiego ponownie został wytypowany przez organizatorów konkursu FxCuffs do kandydowania na BLOGA ROKU. Jeśli uważasz, że ten blog jest w jakiś sposób Tobie pomocny, proszę zagłosuj .

Nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli dziś zarobić ponad 20 pkt, a niektórzy więcej. O ile weszli w grę na spadki zaraz po przełamaniu1809-11.

Można było też poczekać do przyśpieszenia zniżek w okolicach 1780-90 i wtedy wejść z założeniem, które dziś przyjęłiśmy, że rynek będzie chciał zrealizować zasięg formacji 121 (ok. 1763) na wykresie dziennym i H4.

I faktycznie. Doszliśmy do 1765, czyli cel bez 2 pkt (tolerancja dość typowa na FW20) został wykonanny.

Obecnie rynek ma przed sobą ewentualnie wybicie i realizację chorągiewki (ozn. kolor fioletowy) na M15. Jej zasięg to ok. 1736. Gdyby chorągiewka zaczęla się przkształcać we flagę prospadkową, to być może cel wypadł by wyżej –  w okolicy 1750.

Patrząc na ewentualność znacznego pogłębienia spadków, warto zauważyć, że dopiero strefa 1640-80 wydaje się być nasycona wieloma barierami, które mogłyby stawić czoła Niedźwiedziom.

.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.   

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o tym, co się dzieje na FW20 i nie tylko, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.