Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce. PLAN TRANSAKCJI – SUPLEMENT na 10.11.2015

Kontrakty terminowe na WIG20 w praktyce

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz maile o okazjach inwestycyjnych, potem albo grasz w Mentoring & Trading Room-ie, albo sam/a.

Dziś nasi czytelnicy w Mentoring & Trading Room-ie mogli zarobić ok. 10 pkt na spadkach z rejonu 2015 pkt (tuż poniżej piątkowego dołka 2016) do 2000-04.

Później uznaliśmy, że w każdej chwili może wystąpić mocniejsza korekta. I tak faktycznie się stało.

Obecnie, jeśłi dojdzie do przebicia oporu 2027-31, można liczyć na podejście kursu w kierunku 2042, a być może nawet do 2060.

Ten ostatni poziom byłby o tyle naturalnym celem korekty, że na nim wypada linia szyi zrealizowanej w piątek formacji podwójnego szczytu. Ponadto, na tym poziomie znajduje się także zniesienie 38,2% ostatnich spadków.

Z kolei 2042 dobrze koreluje z wysokością korekty, która wynika  z porównania z poprzednimi korektami.

Oczywiście, takie cofnięcie w kierunku 2042, czy też wyżej, ma też związek z inną koncepcją, a mianowicie – cofnięcia do wybitego dołem tójkąta symetrycznego na D1, ewentualnie –  przekształcania się tego trójkąta w trójkąt prostokątny. Była o tym mowa we wczorajszym wpisie.

Zasięgi ewentualnych spadków wynikające z wybicia z trójkąta symetrycznego na D1 to natomiast kolejno: 1980, 1920, 1890.

 Nasz Mentoring & Trading Room czeka również na Ciebie. Możesz dołączyć na próbę!    Zobacz opinie uczestników.  

Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! – dostajesz zawiadomienia mailem o okazjach inwestycyjnych, potem realizujesz transakcje w Mentoring & Trading Room-ie albo we własnym zakresie (opcja MAIL & PLAY).

 

Kategorie: Giełda i Forex, Pieniądze i Biznes | Tagi:

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.